سئو کلاه خاکستری چیست؟

در رودمپ تعلیم سئو به طور کامل به مباحثی همانند اینکه سئو چیست و چه متدهای گوناگون دارد، صحبت کرده ام. اما این نوشتار مختص سئو کلاه خاکستری است و می خواهم با لودر از روی تکنیک های خلنگ رد شوم!

همانطور که می دانید، سئو به ۳ روش سفید، سیاه و خاکستری اتمام می شود.

هنگامی که یک سئوکار کاملا برطبق قوانین و گایدلاین های گوگل عمل کند، می گویند سئو کلاه سفید اتمام می دهد و هنگامی که کاملا برخلاف قوانین گوگل عمل کند، می گویند سئو کلاه سیاه سپریدن دیتا است.

اما سئو خاکستری چیزی وسط این دو است. به راستی استراتژی هایی از سئو که قانون مشخصی توسط گوگل برای آن وضع نشده است، خاکستری رنگ هستند.

چرا از سئو خاکستری کاربرد می کنیم؟

مهم ترین بحثی که در میان این ۳ متد سئو وجود دارد، بحث پنالتی و جریمه های گوگل است!

امکان جریمه و پنالتی شدن وبسایتی که از سئو سفید کاربرد می کند کم و بیش ۰ است و این بردباری به ترتیب در سئو خاکستری و سئو سیاه افزایش می یابد.

اما چرا با اینکه می دانیم اگر از تکنیک های سئو خاکستری استفاده نماییم سایت ما پنالتی می شود، مفتوح هم من شما را ترغیب می کنم با این روش پیش بروید؟

پاسخ در ۲ کلمه چکیده می شود :

زمان + هزینه

سئو کلاه سفید بسیار موعد بر بوده و نیازمند صرف هزینه و سرمایه گذاری های بلندمدت زیاد است، ولی در سئو کلاه خاکستری یا سئو سیاه، موعد و خرج به شدت کاهش پیدا می کند.

همچنین چون سئو کلاه سیاه به شدت خطرناک است و هر لحظه امکان دارد به کل از نتایج جستجو محو شوید، رهنمود اکثر متخصصان استفاده از روش های سئو کلاه خاکستری است.

بنابراین در این متد شما هم هزینه و زمان مربوط به فرآیندهای سئو وبسایت خود (نسبت به سئو سفید) و هم ریسک پنالتی شدن (نسبت به سئو سیاه) را کاهش دیتا اید.

بنابراین هوشمندانه ترین مسیر این است که این مقاله را بخوانید و مهارت های خاکستری خویش را تقویت کنید!

* تذکر : اگر می خواهید در بحث سئو کلاه خاکستری چیره دست شوید، باید خیلی به روز باشید، چرا که شدنی است با یک آپدیت الگوریتمی ساده، شما هم به تقدیر سئوکاران سیاه مبتلا شوید!

۹ تکنیک سئو کلاه خاکستری

خب، به بخش اصلی نوشتار واصله اید! خواهشمندم کمربندهای خودتان را استوار ببندید، لیوانی چای یا قهوه حاضر کنید و بخوانید :

۱) خرید دامین های منقضی شده (Buy Expired Domain)

اولین روش سئو کلاه خاکستری که در این نوشتار می خواهم به شما معرفی کنم، شیوه خرید دامین های منقضی شده و در نهایت بک لینک اخذ از آن است. این شیوه در بین سئوکاران کلاه خاکستری معمول است.

در این طریق ابتدا می توانید به سایتی مشابه سایت www.ExpiredDomains.net مراجعه کنید. سپس یکی از واژه ها کلیدی خودتان را که می خواهید دامینی مرتبط با آن خریداری کنید، جستجو کنید.

به عنوان نمونه من می خواهم در گستره لوازم آرایشی یک وبسایت برپایی کنم و متعلق به بک لینک بگیرم. بعد واژه Makeup را جستجو می کنم. نتایج امثال عکس پایین نمایان می شود :

خرید دامین های منقضی شده ، از شیوه های معمول سئو کلاه خاکستری

همانطور که می بینید لیست بلند و بالایی از دامین های منقضی شده برای شما نمایان می شود که پارامترهای گوناگون نیز در روبرو آن آورده شده است. به عنوان نمونه عبارت BL مخفف Backlink است و اگر روی آن کلیک کنید، نتیجه ها به ترتیب شمار بک لینک هر دامنه مرتب می شود، مشابه عکس ذیل ؛

خرید دامین های منقضی شده ، از روش های معمول سئو کلاه خاکستری

همانطور که می بینید رتبه نخست ۸۵۵ هزار بک لینک دارد. اما حواستان باشد که حتما به یک نکته خیلی ریز هم پروا کنید!!

در این جدول DP عبارتست از شمار حوزه هایی که به گستره مذکور بک لینک دیتا اند. در این تصویر رتبه نخست از ۳ دامنه، ۸۵۵ هزار بک لینک گرفته است! امیدوارم متوجه نکته ریز شده باشید !!! (Hint : احتمالا دامین پنالتی شده سئو ,  ,های ,لینک ,دامین ,بک ,سئو کلاه ,کلاه خاکستری ,بک لینک ,منقضی شده ,دامین های ,کلاه خاکستری همانطورمنبع

GOOGLE LENZ هنگام خرید به کمک کاربران می‌آید

آیا ساخت آسانسور فضایی با این همه زباله در مدار زمین ممکن است؟

هزینه‌ی گازسوز کردن خودرو چقدر است؟

کاهش فروش گوشی هوشمند در چین بازار شیائومی را با خطر مواجه کرد

مصوبه رومینگ ملی موبایل اصلاح شد

ایده کمپانی فوتوروس؛ تبدیل شیشه جلوی ماشین به هدآپ دیسپلی

گوگل به کسانی که در اندروید باگ کشف کنند، ۱/۵ میلیون دلار جایزه می‌دهد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گلبرگ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تک نسیم مزایای کارواش بخار موزیک جدید سفارش اینترنتی تخت دو نفره هواشناسی بابلسر فورکا خرید و فروش لوازم یدکی گریدر کوماتسو اینجا همه چی هست چگونه بدني زيبا و خوش فرم داشته باشيم ایرانی مدرن شاپ